
SD Amorebieta
Kulüp profili
2023/2024 · La Liga 2Kuruluş1925
Ülke
Spain
StadyumCampo Municipal de Urritxe
Kapasite3,000
TurnuvaLa Liga 2
Son form · son 6
01Maçlar
42
45 puan · 19.
02Goller
37
0.9 / maç
03Gol yememe
12
53 yenilen
04Ort. puan
6.44
ligde 19.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.88
#18
Toplam Şut10.02
#21
İsabetli Şut3.12
#21
Topa Sahiplik46.3%
#16
Pas İsabeti %76.5%
#19
İsabetli Paslar298.76
#16
Kilit Paslar6.93
#21
Toplam Ortalar20.76
#8
Müdahaleler14.52
#20
Top Kesme9.40
#6
Engellenen Şutlar2.69
#18
Kazanılan İkili Mücadele47.67
#20
Başarılı Çalımlar6.48
#20
Yapılan Fauller12.83
#11
Köşe Vuruşları4.07
#19
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.88
Toplam Şut10.02
İsabetli Şut3.12
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.60
Kilit Paslar6.93
Toplam Ortalar20.76
İsabetli Paslar298.76
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.52
Top Kesme9.40
Engellenen Şutlar2.69
İsabetli Kafa Vuruşları14.62
Kazanılan İkili Mücadele47.67
Sezon özeti
2023/2024 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
19./ 22
Puan
45/ 126
Kazanma oranı
26%
Ort. puan
6.44
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 11H 22H 32H 42
GollerGD -16
Atılan
37
Yenilen
53
maç başına 0.9 atılanmaç başına 1.3 yenilen
Karne42 maç
11
12
19
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
12gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
SD Amorebieta ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
51-15′
516-30′
1031-45′
546-60′
561-75′
976-90′