
SD Eibar
Kulüp profili
2026/2027 · La Liga 2Kuruluş1940
Ülke
Spain
StadyumEstadio Municipal de Ipurúa
Kapasite8,050
Teknik DirektörBeñat San José Gil
TurnuvaLa Liga 2
Son form · son 3
01Maçlar
3
6 puan · 8.
02Goller
3
1.0 / maç
03Gol yememe
2
3 yenilen
04Ort. puan
6.84
ligde 8.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.00
#11
Beklenen Gol (xG)0.93
#17
Toplam Şut10.67
#14
İsabetli Şut3.00
#19
Büyük Fırsatlar1.33
#16
Topa Sahiplik43.0%
#16
Pas İsabeti %82.7%
#9
İsabetli Paslar328.67
#14
Kilit Paslar9.33
#5
Toplam Ortalar16.33
#11
Beklenen Yenilen Gol (xGA)0.76
#3
Müdahaleler13.67
#22
Top Kesme7.00
#19
Engellenen Şutlar2.33
#12
Kazanılan İkili Mücadele52.33
#7
Başarılı Çalımlar6.67
#12
Yapılan Fauller8.33
#2
Köşe Vuruşları4.67
#10
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Beklenen Gol (xG)0.93
Toplam Şut10.67
İsabetli Şut3.00
Büyük Fırsatlar1.33
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar9.33
Toplam Ortalar16.33
İsabetli Paslar328.67
Büyük Fırsatlar1.33
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler13.67
Top Kesme7.00
Engellenen Şutlar2.33
Kazanılan İkili Mücadele52.33
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
8./ 22
Puan
6/ 9
Kazanma oranı
67%
Ort. puan
6.84
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 3H 3
GollerGD +0
Atılan
3
Yenilen
3
maç başına 1.0 atılanmaç başına 1.0 yenilen
Karne3 maç
2
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
SD Eibar ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
131-45′
146-60′
161-75′