statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2023/2024 · Pro League
Kuruluş1895
ÜlkeBelgium
StadyumEdmond Machtens-Stadion
Kapasite12,266
TurnuvaPro League
Son form · son 6
01Maçlar
36
30 puan · 3.
02Goller
39
1.1 / maç
03Gol yememe
5
76 yenilen
04Ort. puan
6.32
ligde 3.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2023/2024
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#13
1.08
Beklenen Gol (xG)
#14
0.10
Toplam Şut
#15
10.11
İsabetli Şut
#14
4.06
Büyük Fırsatlar
#9
0.06
Topa Sahiplik
#13
44.5%
Pas İsabeti %
#12
76.3%
İsabetli Paslar
#13
299.56
Kilit Paslar
#14
7.28
Toplam Ortalar
#16
13.19
Müdahaleler
#11
17.86
Top Kesme
#15
9.31
Engellenen Şutlar
#16
2.36
Kazanılan İkili Mücadele
#6
53.97
Başarılı Çalımlar
#10
8.53
Yapılan Fauller
#12
12.11
Köşe Vuruşları
#16
3.69
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.08
Beklenen Gol (xG)0.10
Toplam Şut10.11
İsabetli Şut4.06
Büyük Fırsatlar0.06
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.69
Kilit Paslar7.28
Toplam Ortalar13.19
İsabetli Paslar299.56
Büyük Fırsatlar0.06
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler17.86
Top Kesme9.31
Engellenen Şutlar2.36
İsabetli Kafa Vuruşları14.97
Kazanılan İkili Mücadele53.97
Sezon özeti
2023/2024 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
3./ 32
Puan
30/ 108
Kazanma oranı
19%
Ort. puan
6.32
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 19H 28H 36
GollerGD -37
Atılan
39
Yenilen
76
maç başına 1.1 atılanmaç başına 2.1 yenilen
Karne36 maç
7
9
20
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
5gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
RWDM Brussels ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 11
3
1-15
9
16-30
7
31-45
4
46-60
8
61-75
11
76-90

RWDM Brussels Hakkında

RWDM Brussels, Belgium merkezli bir futbol kulübüdür ve iç saha maçlarını Edmond Machtens-Stadion stadyumunda oynamaktadır. StatsLook'ta RWDM Brussels için yapay zeka destekli maç simülasyonları, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve kapsamlı performans analizlerini takip edin.

Théo Defourny, bu sezon 7.22 puanla RWDM Brussels'ın en iyi performans gösteren oyuncusu oldu.

RWDM Brussels, son 5 maçın 2 tanesini kazandı (%40 galibiyet oranı), 8 gol atıp 9 gol yedi.

RWDM Brussels son maç sonuçları:

RWDM Brussels, Pro League liginde 6 maçta 30 puanla 3. sırada bulunuyor (2G 1B 3M).

RWDM Brussels kadrosu 13 oyuncudan oluşmaktadır. Kaleciler: Adam Delplace, Théo Defourny. Defans: Aaron Kamardin, Jonas Vinck, Kevin Bukusu, Noah Dodeigne, Noa Wyns. Orta Saha: Ali Loune, Jasper Van Oudenhove, Rayhan Said El Grafel, Ridwane M'Barki, Théo Gécé. Forvet: Niklo Dailly.

RWDM Brussels, iç saha maçlarını Bruxelles şehrindeki Edmond Machtens-Stadion stadyumunda oynamaktadır. Stadyum kapasitesi 12.266 kişiliktir.

StatsLook, RWDM Brussels için yapay zeka maç simülasyonları, canlı maç güncellemeleri, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve makine öğrenimi destekli performans analizleri dahil kapsamlı bir kapsam sunar.

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın