
RWDM Brussels
Kulüp profili
2023/2024 · Pro LeagueKuruluş1895
Ülke
Belgium
StadyumEdmond Machtens-Stadion
Kapasite12,266
TurnuvaPro League
Son form · son 6
01Maçlar
36
30 puan · 3.
02Goller
39
1.1 / maç
03Gol yememe
5
76 yenilen
04Ort. puan
6.32
ligde 3.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.08
#13
Beklenen Gol (xG)0.10
#14
Toplam Şut10.11
#15
İsabetli Şut4.06
#14
Büyük Fırsatlar0.06
#9
Topa Sahiplik44.5%
#13
Pas İsabeti %76.3%
#12
İsabetli Paslar299.56
#13
Kilit Paslar7.28
#14
Toplam Ortalar13.19
#16
Müdahaleler17.86
#11
Top Kesme9.31
#15
Engellenen Şutlar2.36
#16
Kazanılan İkili Mücadele53.97
#6
Başarılı Çalımlar8.53
#10
Yapılan Fauller12.11
#12
Köşe Vuruşları3.69
#16
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.08
Beklenen Gol (xG)0.10
Toplam Şut10.11
İsabetli Şut4.06
Büyük Fırsatlar0.06
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.69
Kilit Paslar7.28
Toplam Ortalar13.19
İsabetli Paslar299.56
Büyük Fırsatlar0.06
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler17.86
Top Kesme9.31
Engellenen Şutlar2.36
İsabetli Kafa Vuruşları14.97
Kazanılan İkili Mücadele53.97
Sezon özeti
2023/2024 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
3./ 32
Puan
30/ 108
Kazanma oranı
19%
Ort. puan
6.32
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 19H 28H 36
GollerGD -37
Atılan
39
Yenilen
76
maç başına 1.1 atılanmaç başına 2.1 yenilen
Karne36 maç
7
9
20
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
5gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
RWDM Brussels ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
31-15′
916-30′
731-45′
446-60′
861-75′
1176-90′