
Royal Excel Mouscron
Kulüp profili
2020/2021 · Pro LeagueKuruluş2010
Ülke
Belgium
StadyumStade Le Canonnier
Kapasite10,571
Teknik DirektörJosé Jeunechamps
TurnuvaPro League
Son form · son 6
01Maçlar
34
31 puan · 17.
02Goller
32
0.9 / maç
03Gol yememe
5
54 yenilen
04Ort. puan
6.19
ligde 17.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.88
#18
Toplam Şut11.32
#15
İsabetli Şut3.91
#16
Büyük Fırsatlar0.24
#4
Topa Sahiplik42.0%
#18
Pas İsabeti %69.2%
#18
İsabetli Paslar235.62
#18
Kilit Paslar7.68
#17
Toplam Ortalar16.09
#13
Müdahaleler15.97
#13
Top Kesme12.88
#5
Engellenen Şutlar2.35
#17
Kazanılan İkili Mücadele50.94
#8
Başarılı Çalımlar6.03
#11
Yapılan Fauller8.38
#7
Köşe Vuruşları4.18
#18
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.88
Toplam Şut11.32
İsabetli Şut3.91
Büyük Fırsatlar0.24
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar7.68
Toplam Ortalar16.09
İsabetli Paslar235.62
Büyük Fırsatlar0.24
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.97
Top Kesme12.88
Engellenen Şutlar2.35
İsabetli Kafa Vuruşları4.88
Kazanılan İkili Mücadele50.94
Sezon özeti
2020/2021 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
17./ 26
Puan
31/ 102
Kazanma oranı
21%
Ort. puan
6.19
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -22
Atılan
32
Yenilen
54
maç başına 0.9 atılanmaç başına 1.6 yenilen
Karne34 maç
7
10
17
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
5gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Royal Excel Mouscron ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
516-30′
431-45′
446-60′
661-75′
1276-90′