statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2024/2025 · Eredivisie
Kuruluş1940
ÜlkeNetherlands
StadyumMandemakers Stadion
Kapasite7,500
TurnuvaEredivisie
Son form · son 6
01Maçlar
34
25 puan · 17.
02Goller
44
1.3 / maç
03Gol yememe
4
74 yenilen
04Ort. puan
6.74
ligde 17.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2024/2025
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#9
1.29
Beklenen Gol (xG)
#11
1.29
Toplam Şut
#12
11.79
İsabetli Şut
#12
4.00
Büyük Fırsatlar
#13
3.53
Topa Sahiplik
#16
43.9%
Pas İsabeti %
#12
79.7%
İsabetli Paslar
#15
302.03
Kilit Paslar
#12
8.59
Toplam Ortalar
#10
17.24
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#18
2.10
Müdahaleler
#2
18.88
Top Kesme
#2
9.91
Engellenen Şutlar
#6
4.09
Kazanılan İkili Mücadele
#9
49.06
Başarılı Çalımlar
#5
7.62
Yapılan Fauller
#4
9.32
Köşe Vuruşları
#12
4.47
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.29
Beklenen Gol (xG)1.29
Toplam Şut11.79
İsabetli Şut4.00
Büyük Fırsatlar3.53
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.71
Kilit Paslar8.59
Toplam Ortalar17.24
İsabetli Paslar302.03
Büyük Fırsatlar3.53
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler18.88
Top Kesme9.91
Engellenen Şutlar4.09
İsabetli Kafa Vuruşları12.79
Kazanılan İkili Mücadele49.06
Sezon özeti
2024/2025 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
17./ 18
Puan
25/ 102
Kazanma oranı
18%
Ort. puan
6.74
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -30
Atılan
44
Yenilen
74
maç başına 1.3 atılanmaç başına 2.2 yenilen
Karne34 maç
6
7
21
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
4gol yemedi
7asist
Gol ısı haritası
RKC Waalwijk ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 14
7
1-15
4
16-30
2
31-45
7
46-60
9
61-75
14
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın