statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Eredivisie
Kuruluş1970
ÜlkeNetherlands
StadyumStadion Galgenwaard
Kapasite23,750
Teknik DirektörAnthony Correia
TurnuvaEredivisie
Son form · son 4
01Maçlar
4
1 puan · 17.
02Goller
6
1.5 / maç
03Gol yememe
0
15 yenilen
04Ort. puan
6.58
ligde 17.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#12
1.50
Beklenen Gol (xG)
#14
1.27
Toplam Şut
#16
9.75
İsabetli Şut
#15
3.50
Büyük Fırsatlar
#12
2.25
Topa Sahiplik
#15
41.8%
Pas İsabeti %
#15
77.4%
İsabetli Paslar
#15
262.50
Kilit Paslar
#15
8.25
Toplam Ortalar
#11
17.00
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#13
2.14
Müdahaleler
#2
19.25
Top Kesme
#9
7.75
Engellenen Şutlar
#16
2.25
Kazanılan İkili Mücadele
#5
47.25
Başarılı Çalımlar
#14
5.25
Yapılan Fauller
#18
18.50
Köşe Vuruşları
#17
2.75
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.50
Beklenen Gol (xG)1.27
Toplam Şut9.75
İsabetli Şut3.50
Büyük Fırsatlar2.25
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.25
Kilit Paslar8.25
Toplam Ortalar17.00
İsabetli Paslar262.50
Büyük Fırsatlar2.25
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler19.25
Top Kesme7.75
Engellenen Şutlar2.25
İsabetli Kafa Vuruşları12.00
Kazanılan İkili Mücadele47.25
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %63
Final sıralaması
17./ 18
Puan
1/ 12
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.58
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -9
Atılan
6
Yenilen
15
maç başına 1.5 atılanmaç başına 3.8 yenilen
Karne4 maç
1
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
5asist
Gol ısı haritası
FC Utrecht ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 2
1
1-15
1
16-30
1
46-60
1
61-75
2
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın