
Preston North End
Kulüp profili
2026/2027 · ChampionshipKuruluş1863
Ülke
England
StadyumDeepdale
Kapasite23,408
Teknik DirektörPaul Heckingbottom
TurnuvaChampionship
Son form · son 5
01Maçlar
5
3 puan · 23.
02Goller
5
1.0 / maç
03Gol yememe
0
10 yenilen
04Ort. puan
6.45
ligde 23.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.00
#20
Beklenen Gol (xG)1.26
#17
Toplam Şut12.20
#13
İsabetli Şut2.60
#24
Büyük Fırsatlar2.00
#12
Topa Sahiplik43.8%
#19
Pas İsabeti %73.7%
#20
İsabetli Paslar250.20
#20
Kilit Paslar9.40
#11
Toplam Ortalar17.60
#16
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.06
#3
Müdahaleler14.80
#12
Top Kesme10.20
#3
Engellenen Şutlar4.20
#11
Kazanılan İkili Mücadele47.20
#14
Başarılı Çalımlar5.60
#15
Yapılan Fauller10.80
#14
Köşe Vuruşları3.80
#21
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Beklenen Gol (xG)1.26
Toplam Şut12.20
İsabetli Şut2.60
Büyük Fırsatlar2.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.80
Kilit Paslar9.40
Toplam Ortalar17.60
İsabetli Paslar250.20
Büyük Fırsatlar2.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.80
Top Kesme10.20
Engellenen Şutlar4.20
İsabetli Kafa Vuruşları12.20
Kazanılan İkili Mücadele47.20
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
23./ 24
Puan
3/ 15
Kazanma oranı
20%
Ort. puan
6.45
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD -5
Atılan
5
Yenilen
10
maç başına 1.0 atılanmaç başına 2.0 yenilen
Karne5 maç
1
4
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Preston North End ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
116-30′
246-60′
276-90′