
Preston North End
Kulüp profili
2026/2027 · ChampionshipKuruluş1863
Ülke
England
StadyumDeepdale
Kapasite23,408
Teknik DirektörPaul Heckingbottom
TurnuvaChampionship
Son form · son 4
01Maçlar
4
0 puan · 24.
02Goller
3
0.8 / maç
03Gol yememe
0
9 yenilen
04Ort. puan
6.50
ligde 24.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.75
#23
Beklenen Gol (xG)1.20
#19
Toplam Şut13.25
#13
İsabetli Şut2.50
#22
Büyük Fırsatlar2.00
#11
Topa Sahiplik46.5%
#16
Pas İsabeti %75.1%
#20
İsabetli Paslar272.75
#16
Kilit Paslar10.25
#12
Toplam Ortalar17.50
#14
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.13
#6
Müdahaleler12.75
#20
Top Kesme9.25
#8
Engellenen Şutlar4.75
#9
Kazanılan İkili Mücadele46.00
#18
Başarılı Çalımlar6.00
#14
Yapılan Fauller11.75
#16
Köşe Vuruşları4.00
#20
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.75
Beklenen Gol (xG)1.20
Toplam Şut13.25
İsabetli Şut2.50
Büyük Fırsatlar2.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar10.25
Toplam Ortalar17.50
İsabetli Paslar272.75
Büyük Fırsatlar2.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler12.75
Top Kesme9.25
Engellenen Şutlar4.75
İsabetli Kafa Vuruşları15.25
Kazanılan İkili Mücadele46.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
24./ 24
Puan
0/ 12
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.50
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -6
Atılan
3
Yenilen
9
maç başına 0.8 atılanmaç başına 2.3 yenilen
Karne4 maç
4
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Preston North End ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
146-60′
276-90′