
Montana
Kulüp profili
2025/2026 · First LeagueKuruluş1947
Ülke
Bulgaria
StadyumStadion Ogosta
Kapasite8,000
Teknik DirektörAtanas Atanasov
TurnuvaFirst League
Son form · son 6
01Maçlar
37
23 puan · 8.
02Goller
21
0.6 / maç
03Gol yememe
9
55 yenilen
04Ort. puan
4.86
ligde 8.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.57
#17
Beklenen Gol (xG)0.04
#6
Toplam Şut8.95
#16
İsabetli Şut2.95
#16
Büyük Fırsatlar0.32
#11
Topa Sahiplik43.6%
#14
Pas İsabeti %74.3%
#16
İsabetli Paslar259.08
#13
Kilit Paslar5.05
#15
Toplam Ortalar11.84
#15
Müdahaleler3.05
#5
Top Kesme14.92
#7
Engellenen Şutlar2.32
#14
Kazanılan İkili Mücadele51.22
#16
Başarılı Çalımlar10.05
#16
Yapılan Fauller10.03
#2
Köşe Vuruşları3.95
#12
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.57
Beklenen Gol (xG)0.04
Toplam Şut8.95
İsabetli Şut2.95
Büyük Fırsatlar0.32
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.30
Kilit Paslar5.05
Toplam Ortalar11.84
İsabetli Paslar259.08
Büyük Fırsatlar0.32
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler3.05
Top Kesme14.92
Engellenen Şutlar2.32
Kazanılan İkili Mücadele51.22
Sezon özeti
2025/2026 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
8./ 32
Puan
23/ 111
Kazanma oranı
11%
Ort. puan
4.86
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 19H 28H 37
GollerGD -34
Atılan
21
Yenilen
55
maç başına 0.6 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne37 maç
4
11
22
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
9gol yemedi
1asist
Gol ısı haritası
Montana ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
31-15′
716-30′
231-45′
546-60′
461-75′
176-90′