
Slavia Sofia
Kulüp profili
2026/2027 · First LeagueKuruluş1913
Ülke
Bulgaria
StadyumStadion Slavija
Kapasite25,556
Teknik DirektörRatko Dostanic
TurnuvaFirst League
Son form · son 6
01Maçlar
7
7 puan · 9.
02Goller
7
1.0 / maç
03Gol yememe
2
6 yenilen
04Ort. puan
6.36
ligde 9.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.00
#10
Toplam Şut5.00
#14
İsabetli Şut2.71
#13
Büyük Fırsatlar0.14
#14
Topa Sahiplik36.9%
#13
Pas İsabeti %73.7%
#13
İsabetli Paslar210.57
#12
Kilit Paslar3.43
#13
Toplam Ortalar8.86
#14
Müdahaleler1.57
#4
Top Kesme14.00
#3
Engellenen Şutlar2.86
#7
Kazanılan İkili Mücadele62.14
#4
Başarılı Çalımlar5.57
#10
Yapılan Fauller14.71
#14
Köşe Vuruşları2.57
#13
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Toplam Şut5.00
İsabetli Şut2.71
Büyük Fırsatlar0.14
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar3.43
Toplam Ortalar8.86
İsabetli Paslar210.57
Büyük Fırsatlar0.14
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler1.57
Top Kesme14.00
Engellenen Şutlar2.86
Kazanılan İkili Mücadele62.14
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
9./ 14
Puan
7/ 21
Kazanma oranı
14%
Ort. puan
6.36
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 6H 7
GollerGD +1
Atılan
7
Yenilen
6
maç başına 1.0 atılanmaç başına 0.9 yenilen
Karne7 maç
1
4
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
6asist
Gol ısı haritası
Slavia Sofia ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
131-45′
446-60′
276-90′