statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Championship
Kuruluş1885
ÜlkeEngland
StadyumThe Den
Kapasite20,146
Teknik DirektörAlex Neil
TurnuvaChampionship
Son form · son 4
01Maçlar
4
6 puan · 10.
02Goller
6
1.5 / maç
03Gol yememe
2
8 yenilen
04Ort. puan
6.74
ligde 10.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#9
1.50
Beklenen Gol (xG)
#2
2.07
Toplam Şut
#7
15.50
İsabetli Şut
#16
3.75
Büyük Fırsatlar
#7
3.00
Topa Sahiplik
#12
51.0%
Pas İsabeti %
#15
79.2%
İsabetli Paslar
#15
314.75
Kilit Paslar
#13
9.75
Toplam Ortalar
#4
23.50
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#9
1.44
Müdahaleler
#9
15.50
Top Kesme
#11
8.50
Engellenen Şutlar
#4
5.75
Kazanılan İkili Mücadele
#13
48.00
Başarılı Çalımlar
#22
3.50
Yapılan Fauller
#15
11.50
Köşe Vuruşları
#4
6.50
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.50
Beklenen Gol (xG)2.07
Toplam Şut15.50
İsabetli Şut3.75
Büyük Fırsatlar3.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.75
Kilit Paslar9.75
Toplam Ortalar23.50
İsabetli Paslar314.75
Büyük Fırsatlar3.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.50
Top Kesme8.50
Engellenen Şutlar5.75
İsabetli Kafa Vuruşları19.50
Kazanılan İkili Mücadele48.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %66
Final sıralaması
10./ 24
Puan
6/ 12
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.74
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -2
Atılan
6
Yenilen
8
maç başına 1.5 atılanmaç başına 2.0 yenilen
Karne4 maç
2
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Millwall ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 16-30′ · 2
1
1-15
2
16-30
1
31-45
2
46-60
1
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın