
Wrexham
Kulüp profili
2026/2027 · ChampionshipKuruluş1872
Ülke
England
StadyumRacecourse Ground
Kapasite10,771
Teknik DirektörPhil Parkinson
TurnuvaChampionship
Son form · son 4
01Maçlar
4
5 puan · 11.
02Goller
6
1.5 / maç
03Gol yememe
1
4 yenilen
04Ort. puan
6.91
ligde 11.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.50
#9
Beklenen Gol (xG)1.62
#10
Toplam Şut11.75
#16
İsabetli Şut4.00
#13
Büyük Fırsatlar2.00
#11
Topa Sahiplik53.5%
#10
Pas İsabeti %81.2%
#11
İsabetli Paslar363.75
#9
Kilit Paslar9.50
#14
Toplam Ortalar21.50
#8
Beklenen Yenilen Gol (xGA)0.90
#1
Müdahaleler15.25
#11
Top Kesme8.75
#10
Engellenen Şutlar2.50
#20
Kazanılan İkili Mücadele54.75
#3
Başarılı Çalımlar6.75
#7
Yapılan Fauller12.00
#18
Köşe Vuruşları6.00
#7
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.50
Beklenen Gol (xG)1.62
Toplam Şut11.75
İsabetli Şut4.00
Büyük Fırsatlar2.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar9.50
Toplam Ortalar21.50
İsabetli Paslar363.75
Büyük Fırsatlar2.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.25
Top Kesme8.75
Engellenen Şutlar2.50
İsabetli Kafa Vuruşları21.00
Kazanılan İkili Mücadele54.75
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
11./ 24
Puan
5/ 12
Kazanma oranı
25%
Ort. puan
6.91
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +2
Atılan
6
Yenilen
4
maç başına 1.5 atılanmaç başına 1.0 yenilen
Karne4 maç
1
2
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
5asist
Gol ısı haritası
Wrexham ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
116-30′
246-60′
161-75′