
Metaloglobus
Kulüp profili
2025/2026 · SuperligaKuruluş0
Ülke
Romania
StadyumGreen Stadium
Kapasite5,000
Teknik DirektörIanis Zicu
TurnuvaSuperliga
Son form · son 6
01Maçlar
39
22 puan · 7.
02Goller
35
0.9 / maç
03Gol yememe
4
80 yenilen
04Ort. puan
6.65
ligde 7.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.90
#15
Beklenen Gol (xG)0.00
#16
Toplam Şut10.44
#15
İsabetli Şut3.46
#14
Büyük Fırsatlar1.56
#13
Topa Sahiplik46.0%
#13
Pas İsabeti %77.0%
#10
İsabetli Paslar281.31
#11
Kilit Paslar7.38
#14
Toplam Ortalar17.31
#11
Müdahaleler16.62
#4
Top Kesme8.90
#6
Engellenen Şutlar3.05
#11
Kazanılan İkili Mücadele46.46
#15
Başarılı Çalımlar6.79
#11
Yapılan Fauller11.38
#7
Köşe Vuruşları4.41
#13
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.90
Beklenen Gol (xG)0.00
Toplam Şut10.44
İsabetli Şut3.46
Büyük Fırsatlar1.56
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.54
Kilit Paslar7.38
Toplam Ortalar17.31
İsabetli Paslar281.31
Büyük Fırsatlar1.56
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.62
Top Kesme8.90
Engellenen Şutlar3.05
Kazanılan İkili Mücadele46.46
Sezon özeti
2025/2026 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
7./ 32
Puan
22/ 117
Kazanma oranı
10%
Ort. puan
6.65
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 20H 30H 39
GollerGD -45
Atılan
35
Yenilen
80
maç başına 0.9 atılanmaç başına 2.1 yenilen
Karne39 maç
4
10
25
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
4gol yemedi
9asist
Gol ısı haritası
Metaloglobus ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
81-15′
316-30′
431-45′
946-60′
461-75′
876-90′