
Martigues
Kulüp profili
2024/2025 · Ligue 2Kuruluş1921
Ülke
France
StadyumStade Francis Turcan
Kapasite11,500
Teknik DirektörHakim Malek
TurnuvaLigue 2
Son form · son 6
01Maçlar
34
32 puan · 17.
02Goller
29
0.9 / maç
03Gol yememe
7
56 yenilen
04Ort. puan
6.80
ligde 17.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.85
#18
Beklenen Gol (xG)0.21
#17
Toplam Şut9.44
#18
İsabetli Şut3.21
#17
Büyük Fırsatlar3.09
#17
Topa Sahiplik43.6%
#16
Pas İsabeti %75.3%
#16
İsabetli Paslar273.50
#16
Kilit Paslar6.47
#17
Toplam Ortalar17.41
#12
Müdahaleler15.79
#10
Top Kesme10.24
#1
Engellenen Şutlar2.35
#17
Kazanılan İkili Mücadele48.56
#9
Başarılı Çalımlar6.06
#15
Yapılan Fauller12.32
#5
Köşe Vuruşları3.38
#18
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.85
Beklenen Gol (xG)0.21
Toplam Şut9.44
İsabetli Şut3.21
Büyük Fırsatlar3.09
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.59
Kilit Paslar6.47
Toplam Ortalar17.41
İsabetli Paslar273.50
Büyük Fırsatlar3.09
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.79
Top Kesme10.24
Engellenen Şutlar2.35
Kazanılan İkili Mücadele48.56
Sezon özeti
2024/2025 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
17./ 18
Puan
32/ 102
Kazanma oranı
26%
Ort. puan
6.80
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -27
Atılan
29
Yenilen
56
maç başına 0.9 atılanmaç başına 1.6 yenilen
Karne34 maç
9
5
20
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
7gol yemedi
17asist
Gol ısı haritası
Martigues ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
61-15′
516-30′
531-45′
546-60′
876-90′