
Metz
Kulüp profili
2026/2027 · Ligue 2Kuruluş1932
Ülke
France
StadyumStade Saint-Symphorien
Kapasite28,786
Teknik DirektörLuc Holtz
TurnuvaLigue 2
Son form · son 4
01Maçlar
4
6 puan · 8.
02Goller
4
1.0 / maç
03Gol yememe
1
3 yenilen
04Ort. puan
6.51
ligde 8.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.00
#9
Toplam Şut13.75
#9
İsabetli Şut4.00
#12
Büyük Fırsatlar2.25
#8
Topa Sahiplik48.5%
#12
Pas İsabeti %84.8%
#4
İsabetli Paslar352.00
#10
Kilit Paslar9.50
#8
Toplam Ortalar21.75
#5
Müdahaleler12.50
#17
Top Kesme11.50
#3
Engellenen Şutlar4.50
#2
Kazanılan İkili Mücadele50.00
#11
Başarılı Çalımlar7.50
#4
Yapılan Fauller13.25
#8
Köşe Vuruşları5.00
#8
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Toplam Şut13.75
İsabetli Şut4.00
Büyük Fırsatlar2.25
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.75
Kilit Paslar9.50
Toplam Ortalar21.75
İsabetli Paslar352.00
Büyük Fırsatlar2.25
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler12.50
Top Kesme11.50
Engellenen Şutlar4.50
Kazanılan İkili Mücadele50.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
8./ 18
Puan
6/ 12
Kazanma oranı
25%
Ort. puan
6.51
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +1
Atılan
4
Yenilen
3
maç başına 1.0 atılanmaç başına 0.8 yenilen
Karne4 maç
1
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Metz ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
116-30′
246-60′
176-90′