
Le Mans
Kulüp profili
2026/2027 · Ligue 1Kuruluş1985
Ülke
France
StadyumStade Marie-Marvingt
Kapasite25,064
Teknik DirektörPatrick Videira
TurnuvaLigue 1
Son form · son 2
01Maçlar
2
1 puan · 13.
02Goller
4
2.0 / maç
03Gol yememe
0
5 yenilen
04Ort. puan
–
ligde 13.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller2.00
#3
Beklenen Gol (xG)1.66
#10
Toplam Şut10.00
#15
İsabetli Şut5.00
#6
Büyük Fırsatlar2.50
#11
Topa Sahiplik43.0%
#14
Pas İsabeti %73.6%
#18
İsabetli Paslar257.00
#18
Kilit Paslar7.00
#18
Toplam Ortalar13.50
#15
Beklenen Yenilen Gol (xGA)3.07
#18
Müdahaleler13.00
#17
Top Kesme12.00
#6
Engellenen Şutlar2.00
#16
Kazanılan İkili Mücadele47.50
#8
Başarılı Çalımlar6.50
#15
Yapılan Fauller14.50
#14
Köşe Vuruşları3.50
#13
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.00
Beklenen Gol (xG)1.66
Toplam Şut10.00
İsabetli Şut5.00
Büyük Fırsatlar2.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.50
Kilit Paslar7.00
Toplam Ortalar13.50
İsabetli Paslar257.00
Büyük Fırsatlar2.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler13.00
Top Kesme12.00
Engellenen Şutlar2.00
İsabetli Kafa Vuruşları14.50
Kazanılan İkili Mücadele47.50
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
13./ 18
Puan
1/ 6
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
–
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 2H 2
GollerGD -1
Atılan
4
Yenilen
5
maç başına 2.0 atılanmaç başına 2.5 yenilen
Karne2 maç
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Le Mans ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
116-30′
131-45′
246-60′