statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Ligue 1
Kuruluş1901
ÜlkeFrance
StadyumRoazhon Park
Kapasite29,778
Teknik DirektörFranck Haise
TurnuvaLigue 1
Son form · son 2
01Maçlar
2
4 puan · 5.
02Goller
5
2.5 / maç
03Gol yememe
0
4 yenilen
04Ort. puan
ligde 5.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#2
2.50
Beklenen Gol (xG)
#5
1.91
Toplam Şut
#6
15.50
İsabetli Şut
#5
5.50
Büyük Fırsatlar
#3
4.50
Topa Sahiplik
#12
47.5%
Pas İsabeti %
#14
81.5%
İsabetli Paslar
#9
337.00
Kilit Paslar
#6
12.00
Toplam Ortalar
#11
17.50
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#14
2.11
Müdahaleler
#14
15.00
Top Kesme
#3
12.50
Engellenen Şutlar
#7
3.50
Kazanılan İkili Mücadele
#7
48.50
Başarılı Çalımlar
#12
7.00
Yapılan Fauller
#10
11.00
Köşe Vuruşları
#12
4.00
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.50
Beklenen Gol (xG)1.91
Toplam Şut15.50
İsabetli Şut5.50
Büyük Fırsatlar4.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler2.00
Kilit Paslar12.00
Toplam Ortalar17.50
İsabetli Paslar337.00
Büyük Fırsatlar4.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.00
Top Kesme12.50
Engellenen Şutlar3.50
İsabetli Kafa Vuruşları11.50
Kazanılan İkili Mücadele48.50
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %66
Final sıralaması
5./ 18
Puan
4/ 6
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 2H 2
GollerGD +1
Atılan
5
Yenilen
4
maç başına 2.5 atılanmaç başına 2.0 yenilen
Karne2 maç
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Rennes ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 1-15′ · 2
2
1-15
1
16-30
1
31-45
1
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın