statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2025/2026 · Ligue 2
Kuruluş1905
ÜlkeFrance
StadyumStade Armand-Césari
Kapasite16,078
Teknik DirektörLaurent Peyrelade
TurnuvaLigue 2
Son form · son 6
01Maçlar
34
28 puan · 17.
02Goller
23
0.7 / maç
03Gol yememe
11
42 yenilen
04Ort. puan
5.57
ligde 17.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2025/2026
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#18
0.68
Beklenen Gol (xG)
#17
1.01
Toplam Şut
#7
11.50
İsabetli Şut
#12
3.59
Büyük Fırsatlar
#15
1.65
Topa Sahiplik
#9
50.6%
Pas İsabeti %
#13
77.2%
İsabetli Paslar
#14
282.24
Kilit Paslar
#7
7.71
Toplam Ortalar
#12
17.15
Müdahaleler
#10
15.18
Top Kesme
#3
10.32
Engellenen Şutlar
#8
3.03
Kazanılan İkili Mücadele
#2
53.06
Başarılı Çalımlar
#4
7.47
Yapılan Fauller
#15
14.79
Köşe Vuruşları
#14
4.35
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.68
Beklenen Gol (xG)1.01
Toplam Şut11.50
İsabetli Şut3.59
Büyük Fırsatlar1.65
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.38
Kilit Paslar7.71
Toplam Ortalar17.15
İsabetli Paslar282.24
Büyük Fırsatlar1.65
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.18
Top Kesme10.32
Engellenen Şutlar3.03
Kazanılan İkili Mücadele53.06
Sezon özeti
2025/2026 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %66
Final sıralaması
17./ 18
Puan
28/ 102
Kazanma oranı
15%
Ort. puan
5.57
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -19
Atılan
23
Yenilen
42
maç başına 0.7 atılanmaç başına 1.2 yenilen
Karne34 maç
5
13
16
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
11gol yemedi
6asist
Gol ısı haritası
Bastia ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 16-30′ · 5
3
1-15
5
16-30
5
31-45
2
46-60
3
61-75
4
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın