statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Pro League
Kuruluş2017
ÜlkeBelgium
StadyumStade du Tivoli
Kapasite12,500
Teknik DirektörEdward Still
TurnuvaPro League
Son form · son 4
01Maçlar
4
1 puan · 15.
02Goller
4
1.0 / maç
03Gol yememe
0
8 yenilen
04Ort. puan
6.57
ligde 15.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#14
1.00
Beklenen Gol (xG)
#15
1.24
Toplam Şut
#16
10.75
İsabetli Şut
#11
4.25
Büyük Fırsatlar
#11
2.25
Topa Sahiplik
#18
35.5%
Pas İsabeti %
#18
74.0%
İsabetli Paslar
#18
244.75
Kilit Paslar
#18
6.75
Toplam Ortalar
#10
17.00
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#14
2.12
Müdahaleler
#9
19.00
Top Kesme
#6
11.00
Engellenen Şutlar
#17
2.00
Kazanılan İkili Mücadele
#3
57.50
Başarılı Çalımlar
#7
8.50
Yapılan Fauller
#14
12.25
Köşe Vuruşları
#18
2.25
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Beklenen Gol (xG)1.24
Toplam Şut10.75
İsabetli Şut4.25
Büyük Fırsatlar2.25
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar6.75
Toplam Ortalar17.00
İsabetli Paslar244.75
Büyük Fırsatlar2.25
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler19.00
Top Kesme11.00
Engellenen Şutlar2.00
İsabetli Kafa Vuruşları21.25
Kazanılan İkili Mücadele57.50
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %71
Final sıralaması
15./ 18
Puan
1/ 12
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.57
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -4
Atılan
4
Yenilen
8
maç başına 1.0 atılanmaç başına 2.0 yenilen
Karne4 maç
1
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
La Louvière ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 1-15′ · 2
2
1-15
1
31-45
1
46-60

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın