
KV Kortrijk
Kulüp profili
2026/2027 · Pro LeagueKuruluş1901
Ülke
Belgium
StadyumGuldensporenstadion
Kapasite9,399
Teknik DirektörMichiel Jonckheere
TurnuvaPro League
Son form · son 4
01Maçlar
4
0 puan · 18.
02Goller
1
0.3 / maç
03Gol yememe
0
10 yenilen
04Ort. puan
6.61
ligde 18.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.25
#18
Beklenen Gol (xG)0.89
#17
Toplam Şut10.75
#16
İsabetli Şut2.75
#15
Büyük Fırsatlar1.25
#17
Topa Sahiplik42.3%
#16
Pas İsabeti %76.4%
#17
İsabetli Paslar286.00
#16
Kilit Paslar7.50
#17
Toplam Ortalar11.50
#18
Beklenen Yenilen Gol (xGA)2.12
#15
Müdahaleler21.50
#3
Top Kesme9.00
#13
Engellenen Şutlar2.75
#12
Kazanılan İkili Mücadele47.50
#14
Başarılı Çalımlar6.00
#16
Yapılan Fauller11.50
#13
Köşe Vuruşları3.00
#16
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.25
Beklenen Gol (xG)0.89
Toplam Şut10.75
İsabetli Şut2.75
Büyük Fırsatlar1.25
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.25
Kilit Paslar7.50
Toplam Ortalar11.50
İsabetli Paslar286.00
Büyük Fırsatlar1.25
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler21.50
Top Kesme9.00
Engellenen Şutlar2.75
İsabetli Kafa Vuruşları10.75
Kazanılan İkili Mücadele47.50
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
18./ 18
Puan
0/ 12
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.61
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -9
Atılan
1
Yenilen
10
maç başına 0.3 atılanmaç başına 2.5 yenilen
Karne4 maç
4
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
1asist
Gol ısı haritası
KV Kortrijk ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
131-45′