statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2024/2025 · Pro League
Kuruluş1921
ÜlkeBelgium
StadyumOlympisch Stadion
Kapasite12,771
TurnuvaPro League
Son form · son 6
01Maçlar
35
24 puan · 4.
02Goller
36
1.0 / maç
03Gol yememe
6
65 yenilen
04Ort. puan
6.39
ligde 4.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2024/2025
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#14
1.03
Beklenen Gol (xG)
#15
1.15
Toplam Şut
#14
10.94
İsabetli Şut
#14
3.63
Büyük Fırsatlar
#14
3.31
Topa Sahiplik
#9
48.2%
Pas İsabeti %
#9
80.4%
İsabetli Paslar
#9
332.29
Kilit Paslar
#13
8.03
Toplam Ortalar
#15
15.14
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#16
1.95
Müdahaleler
#3
20.46
Top Kesme
#8
9.31
Engellenen Şutlar
#16
2.80
Kazanılan İkili Mücadele
#9
50.66
Başarılı Çalımlar
#2
8.91
Yapılan Fauller
#4
10.00
Köşe Vuruşları
#14
4.26
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.03
Beklenen Gol (xG)1.15
Toplam Şut10.94
İsabetli Şut3.63
Büyük Fırsatlar3.31
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.69
Kilit Paslar8.03
Toplam Ortalar15.14
İsabetli Paslar332.29
Büyük Fırsatlar3.31
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler20.46
Top Kesme9.31
Engellenen Şutlar2.80
İsabetli Kafa Vuruşları9.57
Kazanılan İkili Mücadele50.66
Sezon özeti
2024/2025 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
4./ 32
Puan
24/ 105
Kazanma oranı
14%
Ort. puan
6.39
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 19H 28H 36
GollerGD -29
Atılan
36
Yenilen
65
maç başına 1.0 atılanmaç başına 1.9 yenilen
Karne35 maç
5
9
21
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
6gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
K. Beerschot V.A. ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 10
5
1-15
4
16-30
4
31-45
9
46-60
4
61-75
10
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın