
Farul Constanța
Kulüp profili
2026/2027 · SuperligaKuruluş2016
Ülke
Romania
StadyumStadionul Farul
Kapasite15,500
Teknik DirektörI. Sabău
TurnuvaSuperliga
Son form · son 6
01Maçlar
8
11 puan · 4.
02Goller
10
1.3 / maç
03Gol yememe
3
8 yenilen
04Ort. puan
6.38
ligde 4.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.25
#7
Toplam Şut15.13
#7
İsabetli Şut5.38
#4
Büyük Fırsatlar2.25
#11
Topa Sahiplik50.4%
#8
Pas İsabeti %85.5%
#3
İsabetli Paslar404.25
#3
Kilit Paslar10.00
#10
Toplam Ortalar15.13
#13
Müdahaleler15.13
#6
Top Kesme7.50
#12
Engellenen Şutlar2.75
#11
Kazanılan İkili Mücadele41.75
#15
Başarılı Çalımlar7.75
#6
Yapılan Fauller11.13
#8
Köşe Vuruşları4.63
#8
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.25
Toplam Şut15.13
İsabetli Şut5.38
Büyük Fırsatlar2.25
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.88
Kilit Paslar10.00
Toplam Ortalar15.13
İsabetli Paslar404.25
Büyük Fırsatlar2.25
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.13
Top Kesme7.50
Engellenen Şutlar2.75
Kazanılan İkili Mücadele41.75
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
4./ 16
Puan
11/ 24
Kazanma oranı
25%
Ort. puan
6.38
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 3H 5H 7H 8
GollerGD +2
Atılan
10
Yenilen
8
maç başına 1.3 atılanmaç başına 1.0 yenilen
Karne8 maç
2
5
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
7asist
Gol ısı haritası
Farul Constanța ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
416-30′
231-45′
246-60′
276-90′