statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Profil
2026/2027 · Superliga
Yaş2006-03-01 ·20
Boy1.90 m
Kilo
Kullandığı ayak
Forma numarası#12
UyrukRomaniaRomania
Son form · son 6 maç
01Maç
8
720′ · %100 ilk 11
02Kurtarış
16
maç başına 2
03Yenilen gol
8
maç başına 1
04Ort. puan
6.80
pozisyonunda ilk %76
Oynadığı pozisyonlar
GK
Anaİkincil
Yüzdelik dilim profili
Superliga kaleciler arasında 90 dk başına · 90+ dk
Kaleci Kurtarışları
#16
2.00
Ceza Sahası İçi Kurtarış
#15
1.00
Yenilen Goller
#6
1.00
Yumruklamalar
#5
0.75
Kurtarılan Penaltılar
#3
0.13
İsabetli Paslar
#8
18.63
Pas İsabeti %
#12
67.1%
Uzun Toplar
#8
14.00
Top Temasları
#11
36.87
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Kalecilik DNA'sı90 dk dağılımı
Kaleci Kurtarışları2.00
Ceza Sahası İçi Kurtarış1.00
Yumruklamalar0.75
Kurtarılan Penaltılar0.13
Yenilen Goller1.00
Pas dağıtımı DNA'sı90 dk dağılımı
İsabetli Paslar18.63
Uzun Toplar14.00
Top Temasları36.87
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Kazanılan İkili Mücadele0.50
Top Kazanma7.50
Kazanılan Hava Topu0.50
Müdahaleler0.00
Top Kesme0.00

Rafael Munteanu Hakkında

Rafael Munteanu, Farul Constanța için oynayan profesyonel bir futbolcudur.

Rafael Munteanu ağırlıklı olarak kaleci pozisyonunda oynamaktadır.

Rafael Munteanu, Romania millî takımını temsil etmektedir.

1 Mart 2006 tarihinde doğmuştur, şu anda 20 yaşında.

Boy: 190 cm.

Rafael Munteanu, Farul Constanța takımında 12 numaralı formayı giymektedir.

Bu sezon Rafael Munteanu, 8 maçta 16 kurtarış yaptı ve 8 gol yedi.

Rafael Munteanu, bu sezon Farul Constanța takımında maçların %100'inde ilk 11'de yer aldı.

StatsLook, Rafael Munteanu için kapsamlı istatistikler, maç geçmişi ve gelişmiş performans analizleri sunar — hepsi makine öğrenimi destekli.

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın