
Famalicão
Kulüp profili
2026/2027 · Liga PortugalKuruluş1931
Ülke
Portugal
StadyumEstádio Municipal de Famalicão
Kapasite5,307
Teknik DirektörCarlos Soares da Costa Faria Carvalhal
TurnuvaLiga Portugal
Son form · son 4
01Maçlar
4
2 puan · 14.
02Goller
2
0.5 / maç
03Gol yememe
1
4 yenilen
04Ort. puan
6.61
ligde 14.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.50
#15
Beklenen Gol (xG)0.88
#14
Toplam Şut9.00
#16
İsabetli Şut2.75
#15
Büyük Fırsatlar1.50
#15
Topa Sahiplik60.3%
#2
Pas İsabeti %86.5%
#4
İsabetli Paslar459.00
#4
Kilit Paslar6.75
#13
Toplam Ortalar23.50
#1
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.02
#9
Müdahaleler16.75
#6
Top Kesme10.00
#7
Engellenen Şutlar2.50
#7
Kazanılan İkili Mücadele57.25
#1
Başarılı Çalımlar11.50
#1
Yapılan Fauller12.50
#6
Köşe Vuruşları6.50
#3
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.50
Beklenen Gol (xG)0.88
Toplam Şut9.00
İsabetli Şut2.75
Büyük Fırsatlar1.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar6.75
Toplam Ortalar23.50
İsabetli Paslar459.00
Büyük Fırsatlar1.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.75
Top Kesme10.00
Engellenen Şutlar2.50
İsabetli Kafa Vuruşları13.00
Kazanılan İkili Mücadele57.25
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
14./ 18
Puan
2/ 12
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.61
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -2
Atılan
2
Yenilen
4
maç başına 0.5 atılanmaç başına 1.0 yenilen
Karne4 maç
2
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Famalicão ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
131-45′