
Estoril
Kulüp profili
2026/2027 · Liga PortugalKuruluş1939
Ülke
Portugal
StadyumEstádio António Coimbra da Mota
Kapasite8,000
Teknik DirektörVasco Matos
TurnuvaLiga Portugal
Son form · son 4
01Maçlar
4
1 puan · 17.
02Goller
2
0.5 / maç
03Gol yememe
0
7 yenilen
04Ort. puan
6.56
ligde 17.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.50
#15
Beklenen Gol (xG)0.85
#15
Toplam Şut11.25
#8
İsabetli Şut4.00
#5
Büyük Fırsatlar0.50
#18
Topa Sahiplik45.0%
#14
Pas İsabeti %80.5%
#14
İsabetli Paslar302.50
#13
Kilit Paslar9.00
#6
Toplam Ortalar11.25
#17
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.47
#10
Müdahaleler15.75
#9
Top Kesme10.25
#6
Engellenen Şutlar2.25
#9
Kazanılan İkili Mücadele47.75
#12
Başarılı Çalımlar6.25
#11
Yapılan Fauller12.00
#5
Köşe Vuruşları4.25
#6
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.50
Beklenen Gol (xG)0.85
Toplam Şut11.25
İsabetli Şut4.00
Büyük Fırsatlar0.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar9.00
Toplam Ortalar11.25
İsabetli Paslar302.50
Büyük Fırsatlar0.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.75
Top Kesme10.25
Engellenen Şutlar2.25
İsabetli Kafa Vuruşları13.25
Kazanılan İkili Mücadele47.75
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
17./ 18
Puan
1/ 12
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.56
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -5
Atılan
2
Yenilen
7
maç başına 0.5 atılanmaç başına 1.8 yenilen
Karne4 maç
1
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Estoril ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
161-75′
176-90′