
Santa Clara
Kulüp profili
2026/2027 · Liga PortugalKuruluş1921
Ülke
Portugal
StadyumEstádio de São Miguel
Kapasite13,277
Teknik DirektörPetit
TurnuvaLiga Portugal
Son form · son 4
01Maçlar
4
8 puan · 4.
02Goller
5
1.3 / maç
03Gol yememe
2
3 yenilen
04Ort. puan
6.67
ligde 4.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.25
#9
Beklenen Gol (xG)1.47
#6
Toplam Şut13.50
#4
İsabetli Şut3.50
#9
Büyük Fırsatlar2.50
#7
Topa Sahiplik43.5%
#15
Pas İsabeti %76.8%
#17
İsabetli Paslar255.25
#17
Kilit Paslar9.25
#5
Toplam Ortalar14.25
#14
Beklenen Yenilen Gol (xGA)0.82
#6
Müdahaleler19.00
#1
Top Kesme7.50
#12
Engellenen Şutlar5.50
#2
Kazanılan İkili Mücadele56.75
#2
Başarılı Çalımlar9.25
#4
Yapılan Fauller14.00
#14
Köşe Vuruşları2.75
#13
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.25
Beklenen Gol (xG)1.47
Toplam Şut13.50
İsabetli Şut3.50
Büyük Fırsatlar2.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.75
Kilit Paslar9.25
Toplam Ortalar14.25
İsabetli Paslar255.25
Büyük Fırsatlar2.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler19.00
Top Kesme7.50
Engellenen Şutlar5.50
İsabetli Kafa Vuruşları14.50
Kazanılan İkili Mücadele56.75
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
4./ 18
Puan
8/ 12
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.67
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD +2
Atılan
5
Yenilen
3
maç başına 1.3 atılanmaç başına 0.8 yenilen
Karne4 maç
2
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Santa Clara ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
316-30′
176-90′