statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2020/2021 · Trendyol 1. Lig
Kuruluş1965
ÜlkeTurkey
StadyumYeni Eskişehir Stadyumu
Kapasite34,930
TurnuvaTrendyol 1. Lig
Son form · son 6
01Maçlar
34
11 puan · 18.
02Goller
23
0.7 / maç
03Gol yememe
2
91 yenilen
04Ort. puan
3.61
ligde 18.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2020/2021
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#18
0.68
Toplam Şut
#18
9.12
İsabetli Şut
#18
2.94
Büyük Fırsatlar
#18
0.74
Topa Sahiplik
#18
42.1%
Pas İsabeti %
#18
70.2%
İsabetli Paslar
#18
232.38
Kilit Paslar
#17
6.76
Toplam Ortalar
#18
12.29
Müdahaleler
#1
18.97
Top Kesme
#1
16.00
Engellenen Şutlar
#5
2.53
Kazanılan İkili Mücadele
#12
51.21
Başarılı Çalımlar
#8
7.29
Yapılan Fauller
#6
14.21
Köşe Vuruşları
#13
3.76
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.68
Toplam Şut9.12
İsabetli Şut2.94
Büyük Fırsatlar0.74
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.38
Kilit Paslar6.76
Toplam Ortalar12.29
İsabetli Paslar232.38
Büyük Fırsatlar0.74
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler18.97
Top Kesme16.00
Engellenen Şutlar2.53
Kazanılan İkili Mücadele51.21
Sezon özeti
2020/2021 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
18./ 18
Puan
11/ 102
Kazanma oranı
3%
Ort. puan
3.61
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -68
Atılan
23
Yenilen
91
maç başına 0.7 atılanmaç başına 2.7 yenilen
Karne34 maç
1
8
25
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Eskişehirspor ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 6
3
1-15
4
31-45
5
46-60
4
61-75
6
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın