statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2023/2024 · Trendyol 1. Lig
Kuruluş1954
ÜlkeTurkey
StadyumTuzla Belediyesi Stadı
Kapasite2,000
TurnuvaTrendyol 1. Lig
Son form · son 6
01Maçlar
34
38 puan · 16.
02Goller
35
1.0 / maç
03Gol yememe
7
47 yenilen
04Ort. puan
6.56
ligde 16.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2023/2024
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#11
1.03
Toplam Şut
#15
9.82
İsabetli Şut
#16
3.09
Büyük Fırsatlar
#15
0.79
Topa Sahiplik
#10
49.6%
Pas İsabeti %
#11
75.6%
İsabetli Paslar
#8
299.50
Kilit Paslar
#16
6.56
Toplam Ortalar
#14
14.24
Müdahaleler
#2
19.38
Top Kesme
#12
8.79
Engellenen Şutlar
#14
2.53
Kazanılan İkili Mücadele
#3
57.32
Başarılı Çalımlar
#10
9.00
Yapılan Fauller
#14
13.50
Köşe Vuruşları
#16
3.24
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.03
Toplam Şut9.82
İsabetli Şut3.09
Büyük Fırsatlar0.79
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.59
Kilit Paslar6.56
Toplam Ortalar14.24
İsabetli Paslar299.50
Büyük Fırsatlar0.79
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler19.38
Top Kesme8.79
Engellenen Şutlar2.53
İsabetli Kafa Vuruşları17.15
Kazanılan İkili Mücadele57.32
Sezon özeti
2023/2024 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
16./ 18
Puan
38/ 102
Kazanma oranı
26%
Ort. puan
6.56
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -12
Atılan
35
Yenilen
47
maç başına 1.0 atılanmaç başına 1.4 yenilen
Karne34 maç
9
11
14
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
7gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
Tuzlaspor ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 10
1
1-15
4
16-30
8
31-45
6
46-60
6
61-75
10
76-90

Tuzlaspor Hakkında

Tuzlaspor, Turkey merkezli bir futbol kulübüdür ve iç saha maçlarını Tuzla Belediyesi Stadı stadyumunda oynamaktadır. StatsLook'ta Tuzlaspor için yapay zeka destekli maç simülasyonları, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve kapsamlı performans analizlerini takip edin.

Kurtuluş Yurt, bu sezon 6.73 puanla Tuzlaspor'ın en iyi performans gösteren oyuncusu oldu.

Tuzlaspor, son 5 maçın 1 tanesini kazandı (%20 galibiyet oranı), 5 gol atıp 3 gol yedi.

Tuzlaspor son maç sonuçları:

Tuzlaspor, Trendyol 1. Lig liginde 34 maçta 38 puanla 16. sırada bulunuyor (9G 11B 14M).

Tuzlaspor kadrosu 6 oyuncudan oluşmaktadır. Kaleciler: Harun Tekin, Kurtuluş Yurt. Defans: Erhan Kara. Orta Saha: Doğan Ateş, E. Türkeri. Forvet: Alpay Kocakli.

Tuzlaspor, iç saha maçlarını İstanbul şehrindeki Tuzla Belediyesi Stadı stadyumunda oynamaktadır. Stadyum kapasitesi 2.000 kişiliktir.

StatsLook, Tuzlaspor için yapay zeka maç simülasyonları, canlı maç güncellemeleri, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve makine öğrenimi destekli performans analizleri dahil kapsamlı bir kapsam sunar.

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın