
Esenler Erokspor
Kulüp profili
2026/2027 · Trendyol 1. LigKuruluş1959
Ülke
Turkey
StadyumEsenler Stadyumu
Kapasite1,000
Teknik DirektörMustafa Gursel
TurnuvaTrendyol 1. Lig
Son form · son 5
01Maçlar
5
4 puan · 14.
02Goller
2
0.4 / maç
03Gol yememe
2
3 yenilen
04Ort. puan
6.76
ligde 14.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.40
#18
Toplam Şut13.00
#10
İsabetli Şut3.40
#15
Büyük Fırsatlar1.00
#17
Topa Sahiplik60.6%
#1
Pas İsabeti %84.9%
#6
İsabetli Paslar414.40
#3
Kilit Paslar9.60
#7
Toplam Ortalar22.80
#1
Müdahaleler10.20
#20
Top Kesme9.00
#11
Engellenen Şutlar3.00
#9
Kazanılan İkili Mücadele39.80
#18
Başarılı Çalımlar4.80
#20
Yapılan Fauller12.40
#11
Köşe Vuruşları4.80
#6
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.40
Toplam Şut13.00
İsabetli Şut3.40
Büyük Fırsatlar1.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.20
Kilit Paslar9.60
Toplam Ortalar22.80
İsabetli Paslar414.40
Büyük Fırsatlar1.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler10.20
Top Kesme9.00
Engellenen Şutlar3.00
Kazanılan İkili Mücadele39.80
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
14./ 20
Puan
4/ 15
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.76
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD -1
Atılan
2
Yenilen
3
maç başına 0.4 atılanmaç başına 0.6 yenilen
Karne5 maç
4
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
1asist
Gol ısı haritası
Esenler Erokspor ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
176-90′