statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Trendyol 1. Lig
Kuruluş1938
ÜlkeTurkey
StadyumÜmraniye Hekimbaşı Şehir Stadyumu
Kapasite3,513
Teknik DirektörTayfun Albayrak
TurnuvaTrendyol 1. Lig
Son form · son 5
01Maçlar
5
3 puan · 17.
02Goller
4
0.8 / maç
03Gol yememe
1
6 yenilen
04Ort. puan
6.58
ligde 17.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#16
0.80
Toplam Şut
#9
13.20
İsabetli Şut
#7
4.40
Büyük Fırsatlar
#18
0.80
Topa Sahiplik
#7
51.8%
Pas İsabeti %
#7
84.9%
İsabetli Paslar
#5
398.20
Kilit Paslar
#1
10.80
Toplam Ortalar
#10
17.60
Müdahaleler
#16
12.80
Top Kesme
#14
7.80
Engellenen Şutlar
#1
4.80
Kazanılan İkili Mücadele
#16
40.80
Başarılı Çalımlar
#5
7.40
Yapılan Fauller
#4
11.40
Köşe Vuruşları
#6
4.80
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.80
Toplam Şut13.20
İsabetli Şut4.40
Büyük Fırsatlar0.80
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.40
Kilit Paslar10.80
Toplam Ortalar17.60
İsabetli Paslar398.20
Büyük Fırsatlar0.80
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler12.80
Top Kesme7.80
Engellenen Şutlar4.80
Kazanılan İkili Mücadele40.80
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %70
Final sıralaması
17./ 20
Puan
3/ 15
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.58
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD -2
Atılan
4
Yenilen
6
maç başına 0.8 atılanmaç başına 1.2 yenilen
Karne5 maç
3
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Ümraniyespor ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 61-75′ · 2
1
1-15
2
61-75
1
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın