
Sarıyer SK
Kulüp profili
2026/2027 · Trendyol 1. LigKuruluş1940
Ülke
Turkey
StadyumYusuf Ziya Öniş Stadyumu
Kapasite7,000
Teknik DirektörBulent Bolukbasi
TurnuvaTrendyol 1. Lig
Son form · son 5
01Maçlar
5
10 puan · 3.
02Goller
8
1.6 / maç
03Gol yememe
2
4 yenilen
04Ort. puan
6.33
ligde 3.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.60
#5
Toplam Şut10.00
#16
İsabetli Şut4.00
#10
Büyük Fırsatlar2.60
#6
Topa Sahiplik50.6%
#10
Pas İsabeti %85.7%
#4
İsabetli Paslar385.40
#7
Kilit Paslar7.20
#17
Toplam Ortalar18.60
#6
Müdahaleler15.60
#5
Top Kesme12.20
#2
Engellenen Şutlar2.00
#19
Kazanılan İkili Mücadele48.20
#2
Başarılı Çalımlar7.40
#5
Yapılan Fauller10.20
#1
Köşe Vuruşları3.20
#17
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.60
Toplam Şut10.00
İsabetli Şut4.00
Büyük Fırsatlar2.60
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar7.20
Toplam Ortalar18.60
İsabetli Paslar385.40
Büyük Fırsatlar2.60
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.60
Top Kesme12.20
Engellenen Şutlar2.00
Kazanılan İkili Mücadele48.20
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
3./ 20
Puan
10/ 15
Kazanma oranı
60%
Ort. puan
6.33
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD +4
Atılan
8
Yenilen
4
maç başına 1.6 atılanmaç başına 0.8 yenilen
Karne5 maç
3
1
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
5asist
Gol ısı haritası
Sarıyer SK ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
131-45′
246-60′
361-75′
276-90′