statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Pro League
Kuruluş1891
ÜlkeBelgium
StadyumJan Breydelstadion
Kapasite29,975
Teknik DirektörIvan Leko
TurnuvaPro League
Son form · son 5
01Maçlar
5
12 puan · 1.
02Goller
9
1.8 / maç
03Gol yememe
4
2 yenilen
04Ort. puan
6.53
ligde 1.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#8
1.80
Beklenen Gol (xG)
#1
2.40
Toplam Şut
#6
16.80
İsabetli Şut
#5
5.40
Büyük Fırsatlar
#10
2.40
Topa Sahiplik
#1
65.8%
Pas İsabeti %
#1
89.6%
İsabetli Paslar
#1
584.00
Kilit Paslar
#3
13.40
Toplam Ortalar
#6
20.40
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#5
1.01
Müdahaleler
#17
11.80
Top Kesme
#16
8.40
Engellenen Şutlar
#5
5.60
Kazanılan İkili Mücadele
#17
45.20
Başarılı Çalımlar
#6
8.80
Yapılan Fauller
#1
8.00
Köşe Vuruşları
#1
9.00
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.80
Beklenen Gol (xG)2.40
Toplam Şut16.80
İsabetli Şut5.40
Büyük Fırsatlar2.40
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.20
Kilit Paslar13.40
Toplam Ortalar20.40
İsabetli Paslar584.00
Büyük Fırsatlar2.40
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler11.80
Top Kesme8.40
Engellenen Şutlar5.60
İsabetli Kafa Vuruşları11.20
Kazanılan İkili Mücadele45.20
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %65
Final sıralaması
1./ 18
Puan
12/ 15
Kazanma oranı
80%
Ort. puan
6.53
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD +7
Atılan
9
Yenilen
2
maç başına 1.8 atılanmaç başına 0.4 yenilen
Karne5 maç
4
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
4gol yemedi
6asist
Gol ısı haritası
Club Brugge ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 16-30′ · 2
2
16-30
2
31-45
1
46-60
2
61-75
1
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın