statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2023/2024 · Liga Portugal
Kuruluş1949
ÜlkePortugal
StadyumEstádio Municipal Eng. Manuel Branco Teixeira
Kapasite9,000
TurnuvaLiga Portugal
Son form · son 6
01Maçlar
34
23 puan · 18.
02Goller
31
0.9 / maç
03Gol yememe
4
72 yenilen
04Ort. puan
6.80
ligde 18.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2023/2024
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#18
0.91
Beklenen Gol (xG)
#16
0.27
Toplam Şut
#13
11.18
İsabetli Şut
#14
3.53
Büyük Fırsatlar
#6
0.26
Topa Sahiplik
#17
43.2%
Pas İsabeti %
#15
77.5%
İsabetli Paslar
#17
269.38
Kilit Paslar
#13
7.79
Toplam Ortalar
#9
19.03
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#12
0.30
Müdahaleler
#17
14.44
Top Kesme
#6
9.35
Engellenen Şutlar
#15
2.59
Kazanılan İkili Mücadele
#12
50.53
Başarılı Çalımlar
#12
7.62
Yapılan Fauller
#6
13.35
Köşe Vuruşları
#11
4.47
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.91
Beklenen Gol (xG)0.27
Toplam Şut11.18
İsabetli Şut3.53
Büyük Fırsatlar0.26
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.44
Kilit Paslar7.79
Toplam Ortalar19.03
İsabetli Paslar269.38
Büyük Fırsatlar0.26
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.44
Top Kesme9.35
Engellenen Şutlar2.59
İsabetli Kafa Vuruşları13.71
Kazanılan İkili Mücadele50.53
Sezon özeti
2023/2024 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
18./ 18
Puan
23/ 102
Kazanma oranı
15%
Ort. puan
6.80
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -41
Atılan
31
Yenilen
72
maç başına 0.9 atılanmaç başına 2.1 yenilen
Karne34 maç
5
8
21
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
4gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Chaves ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 8
2
1-15
6
16-30
3
31-45
6
46-60
5
61-75
8
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın