
Caen
Kulüp profili
2024/2025 · Ligue 2Kuruluş1897
Ülke
France
StadyumStade Michel d'Ornano
Kapasite20,453
TurnuvaLigue 2
Son form · son 6
01Maçlar
34
22 puan · 18.
02Goller
31
0.9 / maç
03Gol yememe
4
58 yenilen
04Ort. puan
6.47
ligde 18.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.91
#15
Beklenen Gol (xG)0.33
#10
Toplam Şut10.76
#11
İsabetli Şut3.68
#14
Büyük Fırsatlar3.24
#15
Topa Sahiplik53.7%
#6
Pas İsabeti %83.6%
#5
İsabetli Paslar382.15
#6
Kilit Paslar7.06
#13
Toplam Ortalar22.82
#2
Müdahaleler15.62
#11
Top Kesme8.29
#14
Engellenen Şutlar3.03
#11
Kazanılan İkili Mücadele49.03
#7
Başarılı Çalımlar5.71
#16
Yapılan Fauller13.50
#13
Köşe Vuruşları4.62
#10
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.91
Beklenen Gol (xG)0.33
Toplam Şut10.76
İsabetli Şut3.68
Büyük Fırsatlar3.24
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.56
Kilit Paslar7.06
Toplam Ortalar22.82
İsabetli Paslar382.15
Büyük Fırsatlar3.24
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.62
Top Kesme8.29
Engellenen Şutlar3.03
Kazanılan İkili Mücadele49.03
Sezon özeti
2024/2025 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
18./ 18
Puan
22/ 102
Kazanma oranı
15%
Ort. puan
6.47
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -27
Atılan
31
Yenilen
58
maç başına 0.9 atılanmaç başına 1.7 yenilen
Karne34 maç
5
7
22
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
4gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Caen ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
41-15′
216-30′
231-45′
646-60′
761-75′
976-90′