statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Championship
Kuruluş1882
ÜlkeEngland
StadyumTurf Moor
Kapasite22,546
Teknik DirektörNicky Hayen
TurnuvaChampionship
Son form · son 4
01Maçlar
4
2 puan · 23.
02Goller
5
1.3 / maç
03Gol yememe
0
10 yenilen
04Ort. puan
6.58
ligde 23.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#13
1.25
Beklenen Gol (xG)
#14
1.53
Toplam Şut
#12
13.75
İsabetli Şut
#16
3.75
Büyük Fırsatlar
#11
2.00
Topa Sahiplik
#13
50.0%
Pas İsabeti %
#7
83.2%
İsabetli Paslar
#8
379.00
Kilit Paslar
#8
10.75
Toplam Ortalar
#18
16.75
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#19
1.72
Müdahaleler
#23
12.00
Top Kesme
#23
5.75
Engellenen Şutlar
#16
3.75
Kazanılan İkili Mücadele
#24
36.75
Başarılı Çalımlar
#7
6.75
Yapılan Fauller
#7
10.00
Köşe Vuruşları
#12
5.00
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.25
Beklenen Gol (xG)1.53
Toplam Şut13.75
İsabetli Şut3.75
Büyük Fırsatlar2.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.75
Kilit Paslar10.75
Toplam Ortalar16.75
İsabetli Paslar379.00
Büyük Fırsatlar2.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler12.00
Top Kesme5.75
Engellenen Şutlar3.75
İsabetli Kafa Vuruşları7.75
Kazanılan İkili Mücadele36.75
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %72
Final sıralaması
23./ 24
Puan
2/ 12
Kazanma oranı
0%
Ort. puan
6.58
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -5
Atılan
5
Yenilen
10
maç başına 1.3 atılanmaç başına 2.5 yenilen
Karne4 maç
2
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Burnley ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 2
1
16-30
1
46-60
2
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın