statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2017/2018 · Ligue 2
Kuruluş0
ÜlkeFrance
StadyumStade Marcel-Verchère
Kapasite11,400
Teknik DirektörNicolas Rabuel
TurnuvaLigue 2
Son form · son 6
01Maçlar
38
36 puan · 18.
02Goller
50
1.3 / maç
03Gol yememe
5
87 yenilen
04Ort. puan
ligde 18.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2017/2018
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#11
1.32
Toplam Şut
#15
10.82
İsabetli Şut
#18
3.71
Topa Sahiplik
#20
45.0%
Pas İsabeti %
#18
71.2%
İsabetli Paslar
#18
221.61
Kilit Paslar
#16
6.58
Toplam Ortalar
#14
8.42
Müdahaleler
#3
9.03
Top Kesme
#4
7.29
Engellenen Şutlar
#15
1.92
Kazanılan İkili Mücadele
#5
53.58
Başarılı Çalımlar
#7
4.87
Yapılan Fauller
#14
14.08
Köşe Vuruşları
#18
3.87
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.32
Toplam Şut10.82
İsabetli Şut3.71
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.92
Kilit Paslar6.58
Toplam Ortalar8.42
İsabetli Paslar221.61
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler9.03
Top Kesme7.29
Engellenen Şutlar1.92
Kazanılan İkili Mücadele53.58
Sezon özeti
2017/2018 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
18./ 20
Puan
36/ 114
Kazanma oranı
26%
Ort. puan
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 20H 29H 38
GollerGD -37
Atılan
50
Yenilen
87
maç başına 1.3 atılanmaç başına 2.3 yenilen
Karne38 maç
10
6
22
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
5gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
Bourg-en-Bresse ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 12
9
1-15
9
16-30
5
31-45
8
46-60
6
61-75
12
76-90

Bourg-en-Bresse Hakkında

Bourg-en-Bresse, France merkezli bir futbol kulübüdür ve iç saha maçlarını Stade Marcel-Verchère stadyumunda oynamaktadır. StatsLook'ta Bourg-en-Bresse için yapay zeka destekli maç simülasyonları, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve kapsamlı performans analizlerini takip edin.

Bourg-en-Bresse, son 5 maçın 1 tanesini kazandı (%20 galibiyet oranı), 7 gol atıp 18 gol yedi.

Bourg-en-Bresse son maç sonuçları:

Bourg-en-Bresse, Ligue 2 liginde 38 maçta 36 puanla 18. sırada bulunuyor (10G 6B 22M).

Bourg-en-Bresse kadrosu 8 oyuncudan oluşmaktadır. Kaleciler: Lenny Montfort. Defans: Grégory Coelho, Quentin Lacour, Victor Lebas. Orta Saha: Rayan Souici, Tom Gomes. Forvet: Aness Gharbi, Exaucé Mpembele Boula.

Nicolas Rabuel, Bourg-en-Bresse'ın teknik direktörüdür.

Bourg-en-Bresse, iç saha maçlarını Bourg-en-Bresse şehrindeki Stade Marcel-Verchère stadyumunda oynamaktadır. Stadyum kapasitesi 11.400 kişiliktir.

StatsLook, Bourg-en-Bresse için yapay zeka maç simülasyonları, canlı maç güncellemeleri, detaylı istatistikler, kadro bilgileri ve makine öğrenimi destekli performans analizleri dahil kapsamlı bir kapsam sunar.

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın