
Nîmes
Kulüp profili
2022/2023 · Ligue 2Kuruluş1937
Ülke
France
StadyumStade des Costières
Kapasite18,482
TurnuvaLigue 2
Son form · son 6
01Maçlar
38
36 puan · 19.
02Goller
44
1.2 / maç
03Gol yememe
8
62 yenilen
04Ort. puan
6.35
ligde 19.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.16
#11
Toplam Şut11.05
#8
İsabetli Şut4.03
#9
Topa Sahiplik48.0%
#13
Pas İsabeti %80.7%
#8
İsabetli Paslar346.74
#10
Kilit Paslar8.16
#9
Toplam Ortalar16.03
#13
Müdahaleler16.32
#15
Top Kesme11.55
#6
Engellenen Şutlar2.68
#9
Kazanılan İkili Mücadele52.42
#17
Başarılı Çalımlar8.21
#10
Yapılan Fauller13.00
#6
Köşe Vuruşları3.42
#18
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.16
Toplam Şut11.05
İsabetli Şut4.03
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.87
Kilit Paslar8.16
Toplam Ortalar16.03
İsabetli Paslar346.74
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.32
Top Kesme11.55
Engellenen Şutlar2.68
İsabetli Kafa Vuruşları7.08
Kazanılan İkili Mücadele52.42
Sezon özeti
2022/2023 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
19./ 20
Puan
36/ 114
Kazanma oranı
26%
Ort. puan
6.35
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 10H 20H 29H 38
GollerGD -18
Atılan
44
Yenilen
62
maç başına 1.2 atılanmaç başına 1.6 yenilen
Karne38 maç
10
6
22
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
8gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Nîmes ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
71-15′
716-30′
531-45′
746-60′
1161-75′
876-90′