
Baník Ostrava
Kulüp profili
2026/2027 · Chance LigaKuruluş1922
Ülke
Czech Republic
StadyumMěstský stadion - Vítkovice Aréna
Kapasite15,123
Teknik DirektörRoman Skuhravý
TurnuvaChance Liga
Son form · son 5
01Maçlar
5
9 puan · 9.
02Goller
4
0.8 / maç
03Gol yememe
3
6 yenilen
04Ort. puan
6.64
ligde 9.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.80
#15
Toplam Şut10.40
#14
İsabetli Şut3.00
#13
Büyük Fırsatlar1.40
#16
Topa Sahiplik46.6%
#11
Pas İsabeti %77.7%
#10
İsabetli Paslar257.60
#11
Kilit Paslar6.80
#15
Toplam Ortalar13.80
#13
Müdahaleler14.20
#8
Top Kesme7.00
#8
Engellenen Şutlar2.00
#14
Kazanılan İkili Mücadele46.80
#8
Başarılı Çalımlar7.80
#3
Yapılan Fauller13.00
#5
Köşe Vuruşları4.60
#7
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.80
Toplam Şut10.40
İsabetli Şut3.00
Büyük Fırsatlar1.40
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.60
Kilit Paslar6.80
Toplam Ortalar13.80
İsabetli Paslar257.60
Büyük Fırsatlar1.40
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.20
Top Kesme7.00
Engellenen Şutlar2.00
Kazanılan İkili Mücadele46.80
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
9./ 17
Puan
9/ 15
Kazanma oranı
60%
Ort. puan
6.64
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 5
GollerGD -2
Atılan
4
Yenilen
6
maç başına 0.8 atılanmaç başına 1.2 yenilen
Karne5 maç
3
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
3gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Baník Ostrava ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
131-45′
246-60′