statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Super League
Kuruluş1898
ÜlkeSwitzerland
StadyumStadion Wankdorf (Bern)
Kapasite32,000
Teknik DirektörGerardo Seoane
TurnuvaSuper League
Son form · son 6
01Maçlar
6
14 puan · 2.
02Goller
23
3.8 / maç
03Gol yememe
1
11 yenilen
04Ort. puan
6.62
ligde 2.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#1
3.83
Beklenen Gol (xG)
#3
2.14
Toplam Şut
#4
17.67
İsabetli Şut
#1
9.00
Büyük Fırsatlar
#3
3.67
Topa Sahiplik
#8
48.7%
Pas İsabeti %
#5
83.2%
İsabetli Paslar
#6
338.83
Kilit Paslar
#3
14.00
Toplam Ortalar
#8
16.17
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#3
1.49
Müdahaleler
#10
12.83
Top Kesme
#3
10.50
Engellenen Şutlar
#7
3.17
Kazanılan İkili Mücadele
#9
47.33
Başarılı Çalımlar
#1
10.83
Yapılan Fauller
#9
14.33
Köşe Vuruşları
#7
5.17
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller3.83
Beklenen Gol (xG)2.14
Toplam Şut17.67
İsabetli Şut9.00
Büyük Fırsatlar3.67
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler2.83
Kilit Paslar14.00
Toplam Ortalar16.17
İsabetli Paslar338.83
Büyük Fırsatlar3.67
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler12.83
Top Kesme10.50
Engellenen Şutlar3.17
Kazanılan İkili Mücadele47.33
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %68
Final sıralaması
2./ 12
Puan
14/ 18
Kazanma oranı
67%
Ort. puan
6.62
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +12
Atılan
23
Yenilen
11
maç başına 3.8 atılanmaç başına 1.8 yenilen
Karne6 maç
4
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
14asist
Gol ısı haritası
Young Boys ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 31-45′ · 5
4
1-15
3
16-30
5
31-45
4
46-60
5
61-75
2
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın