statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Super League
Kuruluş1896
ÜlkeSwitzerland
StadyumStade de la Tuilière (Lausanne)
Kapasite12,544
Teknik DirektörLuka Elsner
TurnuvaSuper League
Son form · son 6
01Maçlar
6
6 puan · 8.
02Goller
6
1.0 / maç
03Gol yememe
2
7 yenilen
04Ort. puan
6.80
ligde 8.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#11
1.00
Beklenen Gol (xG)
#12
1.03
Toplam Şut
#12
8.33
İsabetli Şut
#12
2.67
Büyük Fırsatlar
#12
1.83
Topa Sahiplik
#6
51.0%
Pas İsabeti %
#7
78.5%
İsabetli Paslar
#7
334.17
Kilit Paslar
#12
7.17
Toplam Ortalar
#12
13.17
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#1
1.41
Müdahaleler
#5
17.67
Top Kesme
#9
9.00
Engellenen Şutlar
#12
1.17
Kazanılan İkili Mücadele
#3
58.50
Başarılı Çalımlar
#5
8.17
Yapılan Fauller
#10
14.50
Köşe Vuruşları
#12
3.67
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Beklenen Gol (xG)1.03
Toplam Şut8.33
İsabetli Şut2.67
Büyük Fırsatlar1.83
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.67
Kilit Paslar7.17
Toplam Ortalar13.17
İsabetli Paslar334.17
Büyük Fırsatlar1.83
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler17.67
Top Kesme9.00
Engellenen Şutlar1.17
Kazanılan İkili Mücadele58.50
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %70
Final sıralaması
8./ 12
Puan
6/ 18
Kazanma oranı
17%
Ort. puan
6.80
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD -1
Atılan
6
Yenilen
7
maç başına 1.0 atılanmaç başına 1.2 yenilen
Karne6 maç
1
3
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
3asist
Gol ısı haritası
Lausanne Sport ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 76-90′ · 3
2
31-45
1
61-75
3
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın