statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2023/2024 · Liga Portugal
Kuruluş1939
ÜlkePortugal
TurnuvaLiga Portugal
Son form · son 6
01Maçlar
34
26 puan · 17.
02Goller
36
1.1 / maç
03Gol yememe
8
66 yenilen
04Ort. puan
6.76
ligde 17.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2023/2024
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#14
1.06
Beklenen Gol (xG)
#9
0.38
Toplam Şut
#8
12.47
İsabetli Şut
#8
4.18
Büyük Fırsatlar
#13
0.09
Topa Sahiplik
#6
49.6%
Pas İsabeti %
#7
80.8%
İsabetli Paslar
#9
328.03
Kilit Paslar
#7
9.29
Toplam Ortalar
#4
20.29
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#18
0.38
Müdahaleler
#9
15.91
Top Kesme
#13
8.47
Engellenen Şutlar
#10
3.15
Kazanılan İkili Mücadele
#7
52.03
Başarılı Çalımlar
#13
7.56
Yapılan Fauller
#16
14.79
Köşe Vuruşları
#8
4.76
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.06
Beklenen Gol (xG)0.38
Toplam Şut12.47
İsabetli Şut4.18
Büyük Fırsatlar0.09
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.68
Kilit Paslar9.29
Toplam Ortalar20.29
İsabetli Paslar328.03
Büyük Fırsatlar0.09
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler15.91
Top Kesme8.47
Engellenen Şutlar3.15
İsabetli Kafa Vuruşları13.91
Kazanılan İkili Mücadele52.03
Sezon özeti
2023/2024 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
17./ 18
Puan
26/ 102
Kazanma oranı
15%
Ort. puan
6.76
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -30
Atılan
36
Yenilen
66
maç başına 1.1 atılanmaç başına 1.9 yenilen
Karne34 maç
5
11
18
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
8gol yemedi
6asist
Gol ısı haritası
Vizela ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 46-60′ · 9
5
1-15
3
16-30
2
31-45
9
46-60
9
61-75
8
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın