
Rio Ave
Kulüp profili
2026/2027 · Liga PortugalKuruluş1939
Ülke
Portugal
StadyumEstádio do Rio Ave Futebol Clube
Kapasite12,815
Teknik DirektörSotiris Silaidopoulos
TurnuvaLiga Portugal
Son form · son 4
01Maçlar
4
3 puan · 13.
02Goller
2
0.5 / maç
03Gol yememe
1
7 yenilen
04Ort. puan
6.66
ligde 13.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.50
#15
Beklenen Gol (xG)0.51
#18
Toplam Şut7.00
#17
İsabetli Şut1.50
#18
Büyük Fırsatlar0.75
#17
Topa Sahiplik42.3%
#17
Pas İsabeti %81.1%
#13
İsabetli Paslar291.00
#14
Kilit Paslar5.50
#17
Toplam Ortalar14.75
#12
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.61
#12
Müdahaleler16.25
#8
Top Kesme9.50
#8
Engellenen Şutlar1.50
#15
Kazanılan İkili Mücadele45.25
#14
Başarılı Çalımlar7.50
#6
Yapılan Fauller7.75
#1
Köşe Vuruşları3.25
#10
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.50
Beklenen Gol (xG)0.51
Toplam Şut7.00
İsabetli Şut1.50
Büyük Fırsatlar0.75
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.50
Kilit Paslar5.50
Toplam Ortalar14.75
İsabetli Paslar291.00
Büyük Fırsatlar0.75
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler16.25
Top Kesme9.50
Engellenen Şutlar1.50
İsabetli Kafa Vuruşları9.50
Kazanılan İkili Mücadele45.25
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
13./ 18
Puan
3/ 12
Kazanma oranı
25%
Ort. puan
6.66
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 3H 4H 4
GollerGD -5
Atılan
2
Yenilen
7
maç başına 0.5 atılanmaç başına 1.8 yenilen
Karne4 maç
1
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
1gol yemedi
2asist
Gol ısı haritası
Rio Ave ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
161-75′