
UTA Arad
Kulüp profili
2026/2027 · SuperligaKuruluş2013
Ülke
Romania
StadyumStadionul Motorul
Kapasite7,287
Teknik DirektörAdrian Mihalcea
TurnuvaSuperliga
Son form · son 6
01Maçlar
7
6 puan · 14.
02Goller
6
0.9 / maç
03Gol yememe
2
10 yenilen
04Ort. puan
6.39
ligde 14.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller0.86
#13
Toplam Şut15.00
#8
İsabetli Şut3.57
#10
Büyük Fırsatlar2.57
#7
Topa Sahiplik46.7%
#11
Pas İsabeti %77.2%
#13
İsabetli Paslar279.29
#12
Kilit Paslar11.43
#4
Toplam Ortalar23.14
#2
Müdahaleler17.86
#2
Top Kesme10.14
#2
Engellenen Şutlar2.29
#15
Kazanılan İkili Mücadele56.00
#1
Başarılı Çalımlar8.29
#5
Yapılan Fauller14.57
#15
Köşe Vuruşları4.43
#10
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller0.86
Toplam Şut15.00
İsabetli Şut3.57
Büyük Fırsatlar2.57
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.86
Kilit Paslar11.43
Toplam Ortalar23.14
İsabetli Paslar279.29
Büyük Fırsatlar2.57
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler17.86
Top Kesme10.14
Engellenen Şutlar2.29
Kazanılan İkili Mücadele56.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
14./ 16
Puan
6/ 21
Kazanma oranı
14%
Ort. puan
6.39
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 6H 7
GollerGD -4
Atılan
6
Yenilen
10
maç başına 0.9 atılanmaç başına 1.4 yenilen
Karne7 maç
1
3
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
7asist
Gol ısı haritası
UTA Arad ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
116-30′
146-60′
161-75′
476-90′