statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Superliga
Kuruluş2013
ÜlkeRomania
StadyumStadionul Ion Oblemenco (Craiova)
Kapasite30,983
Teknik DirektörFilipe Amaral Rino Coelho
TurnuvaSuperliga
Son form · son 6
01Maçlar
7
11 puan · 6.
02Goller
14
2.0 / maç
03Gol yememe
2
9 yenilen
04Ort. puan
6.48
ligde 6.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#1
2.00
Toplam Şut
#1
19.00
İsabetli Şut
#2
6.14
Büyük Fırsatlar
#1
3.86
Topa Sahiplik
#1
59.7%
Pas İsabeti %
#2
85.5%
İsabetli Paslar
#1
443.00
Kilit Paslar
#1
14.71
Toplam Ortalar
#3
23.00
Müdahaleler
#8
14.71
Top Kesme
#13
7.43
Engellenen Şutlar
#5
3.86
Kazanılan İkili Mücadele
#5
47.57
Başarılı Çalımlar
#2
8.86
Yapılan Fauller
#2
10.86
Köşe Vuruşları
#7
4.71
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.00
Toplam Şut19.00
İsabetli Şut6.14
Büyük Fırsatlar3.86
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.57
Kilit Paslar14.71
Toplam Ortalar23.00
İsabetli Paslar443.00
Büyük Fırsatlar3.86
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.71
Top Kesme7.43
Engellenen Şutlar3.86
Kazanılan İkili Mücadele47.57
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %63
Final sıralaması
6./ 16
Puan
11/ 21
Kazanma oranı
43%
Ort. puan
6.48
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 6H 7
GollerGD +5
Atılan
14
Yenilen
9
maç başına 2.0 atılanmaç başına 1.3 yenilen
Karne7 maç
3
2
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
2gol yemedi
10asist
Gol ısı haritası
Universitatea Craiova ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 46-60′ · 4
1
1-15
2
16-30
1
31-45
4
46-60
2
61-75
3
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın