statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Superliga
Kuruluş2016
ÜlkeRomania
StadyumCluj Arena
Kapasite30,246
Teknik DirektörCristiano Bergodi
TurnuvaSuperliga
Son form · son 6
01Maçlar
6
9 puan · 12.
02Goller
9
1.5 / maç
03Gol yememe
0
9 yenilen
04Ort. puan
6.76
ligde 12.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#4
1.50
Toplam Şut
#4
16.67
İsabetli Şut
#5
5.00
Büyük Fırsatlar
#6
2.83
Topa Sahiplik
#3
56.7%
Pas İsabeti %
#4
85.3%
İsabetli Paslar
#2
411.33
Kilit Paslar
#3
12.83
Toplam Ortalar
#1
23.67
Müdahaleler
#9
14.50
Top Kesme
#8
8.67
Engellenen Şutlar
#4
4.00
Kazanılan İkili Mücadele
#16
41.67
Başarılı Çalımlar
#10
7.33
Yapılan Fauller
#9
11.67
Köşe Vuruşları
#4
5.33
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.50
Toplam Şut16.67
İsabetli Şut5.00
Büyük Fırsatlar2.83
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.00
Kilit Paslar12.83
Toplam Ortalar23.67
İsabetli Paslar411.33
Büyük Fırsatlar2.83
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler14.50
Top Kesme8.67
Engellenen Şutlar4.00
Kazanılan İkili Mücadele41.67
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %67
Final sıralaması
12./ 16
Puan
9/ 18
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.76
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +0
Atılan
9
Yenilen
9
maç başına 1.5 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne6 maç
3
3
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
5asist
Gol ısı haritası
Universitatea Cluj ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 46-60′ · 3
1
1-15
2
31-45
3
46-60
2
61-75
1
76-90

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın