statslook

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın

Kulüp profili
2026/2027 · Europa Conference League Qualifying
Kuruluş1908
ÜlkeNorway
StadyumBrann Stadion
Kapasite17,686
Teknik DirektörEirik Horneland
TurnuvaEuropa Conference League Qualifying
Son form · son 6
01Maçlar
6
11 puan
02Goller
13
2.2 / maç
03Gol yememe
0
9 yenilen
04Ort. puan
6.27
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
2026/2027
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller
#22
2.17
Beklenen Gol (xG)
#60
0.20
Toplam Şut
#130
6.00
İsabetli Şut
#55
4.67
Büyük Fırsatlar
#53
0.33
Topa Sahiplik
#20
58.7%
Pas İsabeti %
#28
83.5%
İsabetli Paslar
#61
67.33
Kilit Paslar
#64
0.83
Toplam Ortalar
#60
1.83
Beklenen Yenilen Gol (xGA)
#8
0.34
Müdahaleler
#61
2.83
Top Kesme
#59
1.83
Engellenen Şutlar
#95
1.83
Kazanılan İkili Mücadele
#61
9.00
Başarılı Çalımlar
#58
1.17
Yapılan Fauller
#75
13.00
Köşe Vuruşları
#45
5.67
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller2.17
Beklenen Gol (xG)0.20
Toplam Şut6.00
İsabetli Şut4.67
Büyük Fırsatlar0.33
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler1.83
Kilit Paslar0.83
Toplam Ortalar1.83
İsabetli Paslar67.33
Büyük Fırsatlar0.33
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler2.83
Top Kesme1.83
Engellenen Şutlar1.83
Kazanılan İkili Mücadele9.00
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Sim. doğruluk %61
Final sıralaması
Puan
11/ 18
Kazanma oranı
50%
Ort. puan
6.27
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 2H 4H 5H 6
GollerGD +4
Atılan
13
Yenilen
9
maç başına 2.2 atılanmaç başına 1.5 yenilen
Karne6 maç
3
2
1
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
10asist
Gol ısı haritası
Brann ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
Zirve 31-45′ · 3
1
1-15
1
16-30
3
31-45
3
46-60
1
61-75
2
76-90
2
90+

Ara

Oyuncular, takımlar, maçlar ve teknik direktörler arasında arayın