
Ulm
Kulüp profili
2024/2025 · 2. BundesligaKuruluş1846
Ülke
Germany
StadyumDonaustadion
Kapasite19,500
Turnuva2. Bundesliga
Son form · son 6
01Maçlar
34
30 puan · 17.
02Goller
36
1.1 / maç
03Gol yememe
8
48 yenilen
04Ort. puan
5.97
ligde 17.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.06
#17
Beklenen Gol (xG)1.21
#16
Toplam Şut12.44
#14
İsabetli Şut3.79
#16
Büyük Fırsatlar3.50
#17
Topa Sahiplik46.5%
#14
Pas İsabeti %77.2%
#16
İsabetli Paslar279.65
#16
Kilit Paslar8.29
#17
Toplam Ortalar15.15
#17
Beklenen Yenilen Gol (xGA)1.50
#10
Müdahaleler17.24
#5
Top Kesme9.06
#4
Engellenen Şutlar3.76
#8
Kazanılan İkili Mücadele50.35
#3
Başarılı Çalımlar6.74
#7
Yapılan Fauller11.74
#10
Köşe Vuruşları4.29
#18
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.06
Beklenen Gol (xG)1.21
Toplam Şut12.44
İsabetli Şut3.79
Büyük Fırsatlar3.50
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.76
Kilit Paslar8.29
Toplam Ortalar15.15
İsabetli Paslar279.65
Büyük Fırsatlar3.50
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler17.24
Top Kesme9.06
Engellenen Şutlar3.76
İsabetli Kafa Vuruşları12.76
Kazanılan İkili Mücadele50.35
Sezon özeti
2024/2025 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
17./ 18
Puan
30/ 102
Kazanma oranı
18%
Ort. puan
5.97
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -12
Atılan
36
Yenilen
48
maç başına 1.1 atılanmaç başına 1.4 yenilen
Karne34 maç
6
12
16
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
8gol yemedi
5asist
Gol ısı haritası
Ulm ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
71-15′
616-30′
831-45′
1246-60′
161-75′
476-90′