
Tuzlaspor
Kulüp profili
2023/2024 · Trendyol 1. LigKuruluş1954
Ülke
Turkey
StadyumTuzla Belediyesi Stadı
Kapasite2,000
TurnuvaTrendyol 1. Lig
Son form · son 6
01Maçlar
34
38 puan · 16.
02Goller
35
1.0 / maç
03Gol yememe
7
47 yenilen
04Ort. puan
6.56
ligde 16.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.03
#11
Toplam Şut9.82
#15
İsabetli Şut3.09
#16
Büyük Fırsatlar0.79
#15
Topa Sahiplik49.6%
#10
Pas İsabeti %75.6%
#11
İsabetli Paslar299.50
#8
Kilit Paslar6.56
#16
Toplam Ortalar14.24
#14
Müdahaleler19.38
#2
Top Kesme8.79
#12
Engellenen Şutlar2.53
#14
Kazanılan İkili Mücadele57.32
#3
Başarılı Çalımlar9.00
#10
Yapılan Fauller13.50
#14
Köşe Vuruşları3.24
#16
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.03
Toplam Şut9.82
İsabetli Şut3.09
Büyük Fırsatlar0.79
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.59
Kilit Paslar6.56
Toplam Ortalar14.24
İsabetli Paslar299.50
Büyük Fırsatlar0.79
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler19.38
Top Kesme8.79
Engellenen Şutlar2.53
İsabetli Kafa Vuruşları17.15
Kazanılan İkili Mücadele57.32
Sezon özeti
2023/2024 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
16./ 18
Puan
38/ 102
Kazanma oranı
26%
Ort. puan
6.56
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 9H 18H 26H 34
GollerGD -12
Atılan
35
Yenilen
47
maç başına 1.0 atılanmaç başına 1.4 yenilen
Karne34 maç
9
11
14
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
7gol yemedi
0asist
Gol ısı haritası
Tuzlaspor ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
416-30′
831-45′
646-60′
661-75′
1076-90′