
Telstar
Kulüp profili
2026/2027 · EredivisieKuruluş1912
Ülke
Netherlands
StadyumBUKO Stadion
Kapasite3,200
TurnuvaEredivisie
Son form · son 3
01Maçlar
3
3 puan · 14.
02Goller
3
1.0 / maç
03Gol yememe
0
8 yenilen
04Ort. puan
6.66
ligde 14.
Takım profili
Her eksen lige göre 0–100
Takım
Lig Ort.
Yüzdelik dilim profili
Atılan Goller1.00
#16
Beklenen Gol (xG)1.34
#12
Toplam Şut8.33
#18
İsabetli Şut2.67
#16
Büyük Fırsatlar2.00
#13
Topa Sahiplik44.0%
#14
Pas İsabeti %80.5%
#14
İsabetli Paslar304.00
#14
Kilit Paslar6.33
#18
Toplam Ortalar15.67
#12
Beklenen Yenilen Gol (xGA)2.52
#17
Müdahaleler13.67
#11
Top Kesme6.33
#15
Engellenen Şutlar1.67
#18
Kazanılan İkili Mücadele42.67
#11
Başarılı Çalımlar7.00
#10
Yapılan Fauller12.67
#16
Köşe Vuruşları5.00
#9
En üst çeyrek (≥ P75)P75 altıçubuk = yüzdelik dilim · değer = 90 dk başına
Hücum DNA'sı90 dk dağılımı
Atılan Goller1.00
Beklenen Gol (xG)1.34
Toplam Şut8.33
İsabetli Şut2.67
Büyük Fırsatlar2.00
Yaratıcılık DNA'sı90 dk dağılımı
Asistler0.67
Kilit Paslar6.33
Toplam Ortalar15.67
İsabetli Paslar304.00
Büyük Fırsatlar2.00
Savunma DNA'sı90 dk dağılımı
Müdahaleler13.67
Top Kesme6.33
Engellenen Şutlar1.67
İsabetli Kafa Vuruşları8.33
Kazanılan İkili Mücadele42.67
Sezon özeti
2026/2027 sezonu tek bakışta
Final sıralaması
14./ 18
Puan
3/ 9
Kazanma oranı
33%
Ort. puan
6.66
Sezon yolculuğu
Kümülatif puanWDL
H 1H 1H 2H 3H 3
GollerGD -5
Atılan
3
Yenilen
8
maç başına 1.0 atılanmaç başına 2.7 yenilen
Karne3 maç
1
2
GalibiyetBeraberlikMağlubiyet
0gol yemedi
4asist
Gol ısı haritası
Telstar ne zaman gol atıyor — dakikaya göre goller
11-15′
116-30′
176-90′